Anne ve Bebek Ürünlerinde Çözüm Ortağınız!

1957 Yılında bir aile şirketi olarak kurulan NİL A.Ş. zaman içinde çok ortaklı kurumsal bir yapıya dönüşmüştür. 1980’lere kadar Türkiye’nin en büyük itriyat depolarından biri olan NİL aynı zamanda Türkiye’de ilk enjektör imalatı, ilk biberon ve emzik imalatı, ilk deniz malzemeleri üretimi ilk kauçuk palet fabrikası gibi bir çok öncü girişimin sahibi veya ortağı olmuştur.

 

Türk ekonomisindeki liberalleşmeye parallel olarak odağını bebek ve sağlık ürünleri ithalatına çeviren NİL günümüzde anne ve bebek gereçleri sektörünün lider şirketlerinden biridir.

NİL sahibi olduğu baby2go markası ile konfor, güven ve farklılığı annelerimize ve bebeklerine gururla sunmaktadır. Ayrıca dünyaca tanınmış Bübchen ve Nuby gibi markaların Türkiye genel distribütörlüğünü yürütmekte olan NİL, ülke çapında yaygın satış örgütü ile eczaneden kozmetik zincirlerine, bebek mağazalarından süper marketlere uzanan geniş bir yelpazedeki perakende noktalara ulaşmaktadır.

NİL vizyonunu “Türkiye’de Bebeklere ve Annelerine Güvenilir, Kaliteli, Yenilikçi, Sağlıklı Ürünler Sunan Sektöründe lider bir firma olmak için çalışıyoruz!” şeklinde belirlemiş olup, sürekli gelişen ve büyüyen yapısı ile her gün bu hedefe biraz daha yaklaşmaktadır.